BALKAN SAMP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan samp
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 [GM] Genius Gaming + ostali

Go down 
Autor/icaPoruka
Don_Soprano
Admin
Don_Soprano


Broj postova : 18
Join date : 20.02.2012
Age : 27

[GM] Genius Gaming + ostali Empty
PostajNaslov: [GM] Genius Gaming + ostali   [GM] Genius Gaming + ostali Emptyuto vel 21, 2012 9:07 pm

Ime GM-a: Svi GG Modovi + ostalo
Vrsta GM-a(RP, DM, FR itd.): Uglavnom RP
Jedinstvenosti GM-a(Unikatne ideje): Nemam pojma, jer ih je jako puno
Jezik GM-a(Srpski, Hrvatski i slično...): Hrvatski modovi i engleski modovi
Systemi GM-a(Npr. House system pa onda kažete koliko ima kuća i sve tako): Uobicajeni RP modovi
Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.): GF, LARP, GTARP
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Pluginsi: Imate vec unutra pluginse
Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Includsi: takoder
Dodatan opis(Koliko ste ga radili dugo, detalji i slično): Ovako, ovo su svi modovi koje imam na kompu, kao sto znate vec ne skriptam kao sto ni ne vodim samp servere, stoga sam odlucio rjesiti se ovoga, nadam se da ste barem malo zahvalni, jer sam morao proci svaki folder i sve dosta detaljno provjeriti, s tim da sam uploadao vise od 1h. Ne pruzam nikakvu podrsku za modove, ne pisite mi na PM u vezi ovih modova, ako nesto nije jasno, pitajte u temi, odgovorit cu vam ako mogu i znam!. Svaki mod ima vjerojatno sve pluginse, includse i scriptfilese koji mu trebaju, ako nema, nabavite, ja vam necu slati jer ja to vec nemam na kompu, i opet ponavljam da ne pruzam nikakvu podrsku za ove modove.
Server na kojem je GM korišten: Genius Gaming, Byte Gaming, Revolution Roleplay, to bi bilo to mi se cini.
Slike(OBAVEZNO, makar 2): Imate mod, pa si ga gledajte
Video: Vidi Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/lukssaf
Izradio: Ugl. Ja, a zadnji mod uz pomoc Paradoxa(veliko HVALA!).
Credits(Svi drugi koji su vam pomogli i sl.): Y_Less, Incognito, hvala ostalima na pruzenoj pomoci.

[Vrh] Go down
http://balkan-samp.friendhood.net
 
[GM] Genius Gaming + ostali
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» [GM]Miami Gaming RolePlay

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
BALKAN SAMP :: PAWN skriptanje, gamemodovi, filterskripte, include fajlovi, mape, pluginovi :: Gamemode skripte-
Forum(o)Bir: